O stomatologickej ambulancii

Stomatologická ambulancia je vedená MUDr. Katarínou Polievkovou. Ambulancia poskytuje komplexnú konzervatívnu, a stomatochirurgickú starostlivosť pre deti a dospelých. Zabezpečuje kompletnú stomatologickú protetiku, porcelánové náhrady, korunky, mostíky a protézy klasické aj flexibilné.

Ambulancia disponuje moderným technickým vybavením s 2-ma kreslami, vrátane intraorálnej kamery a rtg. prístroja (röntgen). Samozrejmosťou je ultrazvukový prístroj na odstránenie zubného kameňa. Na žiadosť pacienta je možné bielenie zubov.

Prostredie stomatologickej ambulancie je navrhnuté tak, že pobyt v priestoroch bol pre pacientov príjemným. Objednávací systém v našom zariadení zabezpečuje komfort a krátke čakacie doby. Akútne stavy samozrejme riešime denne a promptne.

 


Asistentka v Stomatologickej ambulancii.

Odbornou asistentkou v stomatologickej ambulancii je rimavskosobotská rodáčka Eva Zsírosová. Eva vyštudovala Strednú zdravotnú školu vo Zvolene – odbor Zdravotná sestra. V zdravotníctve pracuje od úspešného skončenia školy, keď pracovala v rimavskosobotskej nemocnici na Oddelení akútnej intenzívnej medicíny (OAIM), ďalej v ambulancii praktického lekára pre dospelých. Dnes pracuje pre spoločnosť Kastamed ako odborná stomatologická asistentka a súčasne sa vzdeláva v odbore dentálna hygiena.