O gynekologickej ambulancii

Gynekologická ambulancia, vedená MUDr. Stanislavom Polievkom, patrí k najmodernejším neštátnym gynekologickým zdravotníckym zariadeniam nielen v banskobystrickom kraji, ale aj na celom Slovensku. Zárukou kvality poskytovania zdravotníckych služieb je MUDr. Stanislav Polievka, lekár s 35 ročnou praxou, s troma atestáciami v odbore gynekológia a pôrodníctvo a so štátnou skúškou zo sonografie.

Gynekologická ambulancia je situovaná v novej modernej budove spoločnosti KASTAMED s.r.o. . Budova bola postavená výhradne k účelom poskytovania zdravotnej starostlivosti a je vybavená moderným zariadením, ktoré spĺňa prísne európske kritériá.

Zariadenie je vybavené bezbariérovým prístupom. Disponuje stráženou parkovacou plochou pre 10 áut. Celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom a je napojený na centrálny elektronický systém. Moderné čakárne sú vybavené televíznymi prijímačmi a sú plne klimatizované. Celý objekt je navrhnutý tak, že pobyt v zariadení sa stáva pre pacientov komfortným. Sociálne zariadenia sú podľa noriem pre ženy a mužov. K dispozícii sú automaty na kávu, teplé a studené nápoje. Zariadenie je bezbariérové.

Gynekologická ambulancia poskytuje kompletnú liečebno-preventívnu starostlivosť v odbore plánované rodičovstvo, prenatálna starostlivosť a pôrodníctvo, všeobecná gynekológia, onkogynekológia, detská gynekológia a endokrinologická gynekológia so všetkými jej aspektami (antikoncepcia, liečba porúch menštruačného cyklu a sterility, hormonálna a substitučná terapia).

Asistentka v Gynekologickej ambulancii

Odbornou asistentkou – sestrou v gynekologickej ambulancii je Danica Mašlonková. Danica sa narodila v Rimavskej Sobote. Vyštudovala Strednú zdravotnú školu v Lučenci. Pracovala v rimavskosobotskej Nemocnici s poliklinikou. Od roku 1997 asistuje MUDr. Stanislavovi Polievkovi.